درباره ما

درباره آینار گروپ

تیم مدیریت آینار گروپ ایران از فارغ التحصیلان رشته مدیریت تشکیل شده است، ما نیز در دوران دانشجویی در خصوص دسترسی به اصل مقالات ISI و  همچنین ترجمه مقالات و هزینه های زیاد دالترجمه ها دچار مشکل بودیم لذا تصمیم گرفتیم برای فراهم آوردن دسترسی رایگان به مقالات ISI مدیریت از یکسو و از سوی دیگر قراردادن ترجمه مقالات ISI ، آینار گروپ را افتتاح نماییم. همچنین سعی کردیم بخش های دیگری مانند پرسشنامه، ادبیات تحقیق و … برای کمک به هر چه بهتر انجام دادن پروژه های تحقیقاتی دانشجویان اضافه کنیم.

بنابراین سایت آینار گروپ ایران شامل چندین بخش خواهد بود که شامل مقالات ترجمه شده ISI مدیریت، ترجمه تخصصی مقالات، ادبیات پژوهشی و تحقیق، پرسشنامه های معتبر و کارهای تحقیقاتی که مناسب دروس سمینار و فصل دوم پایان نامه می باشد .

در فاز اول بخش مقالات ترجمه شده ISI مدیریت راه اندازی شده است که شامل حوزه های مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت کارافرینی و مدیریت استراتژیک می باشد. در این بخش دانشجویان و محققین گرامی می توانند مقالات ISI مدیریت را رایگان دانلود نمایند، و ذر صورت تمایل می توانند ترجمه مقالات را با هزینه اندک به صورت آنی دانلود نمایند.

در فاز دوم بخش مقالات فارسی و لاتین، پرسشنامه و ادبیات تحقیق راه اندازی شد تا دانشجویان و محققین محترم بتوانند به مطالب مرودنیاز خود به صورت دسته بندی و با هزینه اندک دسترسی داشته باشند.

تمام تلاش ما این است که مطالب و مقالات جدید و با کیفیتی را تهیه و در اختیار محققین عزیز کشورمان قرار دهیم. سایت آینار گروپ به صورت روزانه بروز رسانی خواهد شد و تیم ما کیفیت کارهای خود را بررسی می نماید. بنابراین خوشحال خواهیم شد؛ که از نظر شما دوستان نیز در بهبود عملکرد سایت استفاده کنیم.

شماره تماس: 09129483677
اطلاعات تماس

معرفی

آینار گروپ در سال 1394 با هدف کمک به تحقیق و پژوهش کشور و همچنین به منظور بهبود پیشرفت علمی و دسترسی راحت به اطلاعات برای دانشجویان کشور عزیز مان ایران پا به عرصه فضای مجازی نهاده است.

2017 © کلیه حقوق برای سایت آینار محفوظ است.